המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן מפרסם את "ידיעות הקהילה האקדמית המשפטית בישראל". זה הוא "ניוזלטר" הכולל, בין היתר, מידע אודות כנסים ואירועים בבתי הספר למשפטים בישראל. הנה תיאור היוזמה הברוכה באתר המרכז:

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים שם לו למטרה לתת במה ראויה לפעילות הענפה של האקדמיה המשפטית בישראל. הידיעון, הרואה אור אחת לשבוע, נועד לשרת את צרכי הקהילה האקדמית המשפטית ולסייע בחיזוק קשריה של קהילה זו. מטרת הידיעון היא להביא לידיעת אנשי ונשות האקדמיה המשפטית מידע אודות כנסים, סדנאות, סמינרים, פרסומים חדשים וקולות קוראים בתחום המשפט או בתחומים העשויים להיות רלוונטיים לעבודתם כחוקרי המשפט.

האירועים המתפרסמים בידיעון הם אירועים אקדמיים בלבד, שאינם בגדר אירועים סגורים. ידיעות אודות אירועים מפורסמות בדרך כלל פעמיים: בפעם הראשונה במסגרת "כנסים ואירועים עתידיים" ובפעם השנייה בקטגוריה "השבוע בבתי הספר למשפטים" בגיליון הסמוך למועד האירוע. אם התפרסם גם קול קורא לאותו אירוע, הרי הפרסום הוא פרסום משולש.

העורכים המייסדים הם ד"ר שלי קרייצר-לוי, ד"ר אייל כתבן; העורך הוא ד"ר דב סולומון ורכז המערכת נתן (נתי) גבאי. חומרים רלוונטיים לפרסום בידיעון וכן הערות ותגובות ניתן לשלוח למערכת לכתובת:newsl@clb.ac.il. ניתן להירשם לקבלת "ניוזלטר משפטי" כאן.

מודעות פרסומת